Antalya Boya Ustası

ademusta-logo

Adem Usta Kimdir?

30 Yılı aşkın zamanda inşaat sektöründe hizmet vermekteyim. Profesyonel boya ustası sertifikasına sahibim. Müşterilerime geçmişten günümüze getirmiş olduğum tecrübelerimi sunmak için elimden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteririm. 17 yılı aşkındır Antalya’da hizmet veriyorum. Müşteri memnuniyeti benim için her şeyden daha önemli.

SSS

Sıkça Sorulan
Sorular

Ekibiniz var mı?

İşin detayına göre bazen tek bazen ekip ile çalışma gerçekleştirebiliyorum. Bu nedenle öncelikle yapılacak iş için detayları öğrenmeliyim.

Antalya'nın her yerine hizmetiniz var mı?

Evet yapılacak işin büyüklüğüne göre Antalya ilçelerinde de hizmet vermekteyim.

Yalnızca iç cephe işleri mi yapıyorsunuz?

Hayır, dış cephede oluşabilecek tadilat, tamirat, boya işleri için de hizmet sağlıyoruz. Detaylı bilgi için  benimle iletişime geçin.

Hangi marka boya kullanıyorsunuz?

Çözüm ortaklarımız bölümünde belirttiğimiz markalara ait kaliteli boyaları kullanıyorum. Özel olarak tercih ettiğiniz marka olursa belirtmenizi isterim.

Duvarlarım su alıyor, kabarıyor ne yapmalıyım?

Sıvı teması olan duvarlarda alçı, sıva ile üzerini kapatıp boyamak yeterli olmayacaktır. Uygun mantolama sistemleri ile sıvı ile yüzeyin yalıtılması için gerekli işlemler uygulanmalıdır.

Malzemeleri biz mi alıyoruz? Siz mi getiriyorsunuz?

Yalnızca işçilik hizmeti aldığınızda uygulamada kullanılan demirbaş malzemelerimizi getiririz. Tek kullanımlık malzemeleri temin etmenizi isteriz. Anahtar teslim hizmet alırsanız işçilik dahil tüm malzemeyi karşılarız.

Markalar

Çözüm Ortaklarımız

Şimdi Mesaj Yaz
WhatsApp
Merhaba, daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?